Elektronik Sigara Malzemeleri ve Likit Çeşitleri

Posted byCan18/10/20190 Comment(s)Bilgi ve Paylaşım,

Elektronik Sigara Malzemeleri ve Likit Çeşitleri

Dumanın normal sigaraya göre daha çok olduğu, içinde likit kullanılan sigara elektronik sigaradır. Sigaradan daha az zararlıdır.

Bakıldığında elektronik sigara likit ile kullanılan ve meyve kokuları ile kullanılan bir sigaradır. Pek çok kişinin severek kullandığı bu ürün, en çok tercih edilen popüler sigara çeşitleri arasında yer alıyor. Biz bu alanda kendimizi en iyi şekilde geliştirip, güvenli olan elektronik sigaraların satışını en iyi şekilde yapıyoruz.

Elektronik Sigara Zararlı mı?

Elektronik sigara ilgili merak edilen konulardan biri, zararlı mı sorusunun yanıtıdır. Elektronik sigaranın likit özelliklerine bağlı olarak zararlı mı değil mi ya da ne kadar zararlı sorusunun yanıtının verilmesi mümkün. Zararlı mı sorusunun kapsamında, aynı zamanda elektronik sigara ile normal sigaranın bir arada tüketilmesi durumu da zarar boyutunu değiştirir. Aynı anda iki sigara çeşidinin kullanılmasını asla önermiyoruz.

Elektronik sigarada kullanılan aromalı likitler için nikotin miktarına bağlı olarak zarar sınırının ölçülmesi mümkün olacaktır. Bunun dışında aroma haricinde katkı maddesi bulunmadığı için normal paket sigaradan daha zararsız olduğu kanıtlanmıştır. Sigaranın bıraktığı etkileri bırakmıyor olması avantajdır. Koku bırakmaz ve birçok kişinin de sigarayı bırakması konusunda yardımcı olmuştur. Likit içerisinde bulunan aroma, nikotin düzeyinin ayarlanması ile elektronik sigara zararı azaltılması mümkün olan kriterler arasında.

Elektronik Sigaranın Normal Sigaradan Farkı Nedir?

Elektronik sigaranın farkı nedir? Elektronik sigara normal sigaralara kıyasla daha çok tüketime uygun olan sigaradır. Daha az zararlıdır. Bu noktada en iyi hizmetin sunulmasını sağlıyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmetimiz sayesinde, sigarayı bırakmanız konusunda da yanınızdayız. Farklı olarak daha çok çeşit aromalar, seçim konusunda tamamen kişisel tercihinizin olacağı şekilde hareket ediyoruz. Daha fazla duman çıkması, en keyifli sigara içme imkanının tanınması gibi avantajlarınız da olacak. Elektronik sigara farkı ya da merak ettiğiniz diğer sorular, görüşleriniz ve merak ettikleriniz için canlı destek personelimiz ile iletişime geçmeniz de sağlanıyor. En kolay şekilde iletişime geçebilirsiniz. Kokusuz olması, normal sigaraya göre en büyük fark olarak gösterilmektedir.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Kullanmak istediğiniz elektronik sigara için nasıl kullanılır sorusunu da sorabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak elektronik sigara özelliklerine ve mekanizmasına göre farklı şekillerde kullanılabileceği yanıtını alacaksınız. Genel olarak standart bir elektronik sigarada küçük bir düğmenin bulunması sağlanıyor. Düğmeye basarak dumanı içine çekmeniz yeterlidir. Duman dışarı verilerek, tıpkı normal sigarada olduğu gibi sigara içme işlemi tamamlanır. Elektronik sigara nasıl kullanılır sorusuna verilen yanıt bu şekilde olacaktır. Elektronik sigara daha az zararlı ve daha çok çeşidi ile ağzınızda istediğiniz tadın kalmasını da sağlayacaktır. Genel olarak elektronik sigaraların hepsi birbirinden farklı olarak tasarlanır; fakat kalite ve güvenlik konusunda her zaman en iyi olmasına öze gösterilir.

Elektronik Sigara Çeşitleri Neler?

Elektronik olarak sunulan sigaralarda çeşitler de çok. Çeşitler; kullanım alanlarına, içme sürelerine bağlı olarak değişiyor. Büyük, küçük gibi bora göre seçimlerin olması, ince kalın gibi ebata göre seçimlerin olması da söz konusu. Bunların dışında hem pilli hem de şarjlı olan iki farklı seçeneğin oluşması sağlanacaktır.

Gibi çok sayıda model sunuluyor. Bu modellerden en çok tercih edilenlerdenler birkaç tanesi olduğundan, kullanıcı yorumlarının da olumlu olduğu görülüyor.

Likit Seçimi Nasıl Yapılır?

Likit seçimini tamamen kendi isteğiniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ve yemekten hoşlandığınız, ağızda hoş bir tat bırakan meyve aromalarını tercih edebilirsiniz. Elektronik sigara likit çeşitleri arasında kavunlu, vişneli, çilekli, karpuzlu, naneli gibi pek çok farklı çeşitleri bulabilirsiniz. Likit için sevilen tatları ayrı olarak satın alabileceğiniz, karışık seçeneklerin olduğu çeşitleri de bulabilirsiniz. Nane limon, mojito gibi seçenekler de olacak.

Likit Aroma Çeşitleri Neler?

Likitler elektronik sigaraların temel parçasıdır. Sevmediğiniz tatlarda aldığınız bir likit elektronik sigaradan sizi soğutur. Bunun için doğru likit seçimi olmalıdır. Yapılan yorumları incelemeniz, aynı zamanda kişisel zevklerinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenler Premium likit markaları sizlere en iyi içme özelliğini sunmaktadır. En çok tercih edilen modeller ise aşağıda verilmiştir.

Gibi çok sayıda seçenek olduğunu görebilirsiniz.

Likit Seçiminde Nikotin Miktarı

Sigaranın bırakılması açısından yardımcı olacak olan likit çeşitleri var. İstenilen tatlara orantılı olarak nikotin miktarını seçmeniz de mümkün. Bunun yanı sıra farklı tatlar denemek isteyen kişiler için de geniş bir yelpaze sunuluyor. Sevdiğiniz likit tatlarının içinde yer alan nikotin miktarını görebilirsiniz. Bağımlılık dereceniz ne kadar yüksek ise likitlerdeki nikotin miktarı da o kadar yüksek olacaktır. Pek çok kişi yüksek oranda nikotinin olduğu likitler ile başlayarak daha sonrasında nikotin miktarını azaltıp, sigarayı bırakmayı başarmıştır.

Kullananların Yorumları ve Eleştirileri

Kullanıcıların her marka elektronik sigara, model, likit çeşitleri kapsamında farklı yorumları bulunuyor. Bunun için hizmetin güvenli olduğunun kanıtı olan, müşteri odaklı şekilde çalışan satışlarımızı avantaja çevirmeniz öneriliyor. Daha doğru adımlar atıldığının önemli kanıtları arasında olan müşteri memnuniyeti yorumlardan anlaşılır. Yorumların içeriğinde kullanım şekli, likit seçimi, hangi tatta olduğu gibi hususlar da önemlidir. Elektronik sigara satışı sonrasında sorun yaşanması durumunda yenilerinin gönderilmesi, değiştirilmesi gibi haklarınızın da saklı olduğunu bilmelisiniz. Profesyonel bir kadro ile hizmet verilmektedir.